Loading...

Jak napisać najlepszy profil niani online?

"Jak mogę sprawić, by więcej rodzin zauważyło mój profil?"

Często zadają nam to pytanie niańki korzystające z naszej strony internetowej w celu znalezienia pracy.

W tym artykule, nasz dyrektor ds. obsługi klienta, Freya, udzieli wskazówek opiekunom szukającym opiekunki do dzieci i opiekunki do dzieci, którzy muszą napisać lepsze profile internetowe, które zostaną zauważone.

Te wskazówki pomogą rodzinom zwrócić na Ciebie uwagę, zwiększyć liczbę rodziców, którzy kontaktują się z Tobą na rozmowy kwalifikacyjne i ostatecznie pomogą Ci zdobyć wspaniałą pracę dla niani.

Jak napisać profil niani, który zostanie zauważony!

Nie wiesz, co umieścić w swoim profilu lub od czego zacząć? Jeśli czujesz, że utknąłeś na tym, jak stworzyć świetny profil, nie martw się - mamy Cię pod kontrolą! Codziennie widzimy setki ofert i konsekwentnie znajdujemy 4 obszary profilu osoby poszukującej pracy, które mają największy wpływ na to, czy rodziny kontaktują się z Tobą, czy też nie.

4 krytyczne obszary Twojego profilu niani

 1. Nagłówek
 2. Profil Zdjęcie
 3. Opis
 4. Szczegóły

Nagłówek

Twój nagłówek jest jedną z pierwszych rzeczy, które zobaczą potencjalni pracodawcy. Jest to zazwyczaj rzecz, która decyduje, czy reszta profilu dostaje przeczytać, czy nie, więc będziesz chciał się upewnić, że masz jeden, który wyróżnia się od reszty!

Bez względu na nagłówek, będziesz chciał podążać za tymi sugestiami....

Nagłówek Rekomendacje

 • Nie rób z tego wszystkich czapek lub wszystkich małych liter, używaj odpowiedniej kapitalizacji.
 • Bądź wyjątkowy (przeglądaj inne nagłówki niani i upewnij się, że twoje są inne)
 • Bądź konkretny
 • Bądź opisowy
 • Bądźcie pewni, że
 • Używaj słów, które budują zaufanie.

Przykłady nagłówków

 • "Doświadczona niania dostępna na lato".
 • "Pacjentka i kochająca niania dostępna natychmiast - elastyczne godziny pracy!"
 • "Wykwalifikowana i niezawodna niania, której możesz zaufać".
 • "Odchodząca niania, która uwielbia się bawić!"
 • "Date Night Sitter - dostępne wieczory i weekendy".

Zdjęcie profilowe

Profile ze zdjęciami są widoczne pięć razy częściej niż te bez nich! Tak więc, chociaż załączenie zdjęcia profilowego jest całkowicie opcjonalne, często istnieje duża konkurencja w zakresie prac dla niań, dlatego gorąco polecamy, aby zawsze umieszczać swoje zdjęcie w swoim profilu!

Rodziny doceniają to, że mogą zobaczyć, do kogo wysyłają wiadomości, a to również ułatwia im zapamiętanie, do kogo się zwrócili.

Ważna wskazówka: Unikaj używania zdjęć w stylu "glamour shot". Użyj niedawnego, wyraźnego, uśmiechniętego ujęcia siebie.

Ostrzeżenie dla niań: Jeśli zdecydujesz się na użycie zdjęcia, które zawiera dziecko lub dzieci, które nie należy do Ciebie, upewnij się, że masz pozwolenie od ich rodziny, zanim zamieścisz je na swoim profilu!

Opis

Teraz, gdy przykułeś uwagę potencjalnego meczu, opis Twojego profilu odgrywa ważną rolę w doprowadzeniu do tego, aby rzeczywiście chcieli się z Tobą skontaktować.

Twój profil zachowuje się jak Twój życiorys. Pomaga to rodzinom poczuć to, o co ci chodzi i czy jesteś właściwym kandydatem, którego szukają.

Upewnij się, że dołączysz następujące

Wprowadzenie:

Nie musisz opowiadać historii swojego życia, ale powinieneś zrobić przyjazne wprowadzenie do przyszłych rodzin i dać im znać, dlaczego jesteś zainteresowany opieką nad dziećmi i jakie są twoje pasje. W tym miejscu możesz spróbować wyróżnić się i sprzedać siebie!

Dostępność:

Rodziny chcą wiedzieć, kiedy jesteś dostępny - czy szukasz pracy w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, czy tylko niektórych godzin niektórych dni, itp. Czy jesteś dostępny, aby rozpocząć od razu, czy jesteś dostępny tylko po określonej dacie? Ponadto, czy jesteś dostępny w perspektywie krótko- lub długoterminowej? Postaraj się być jak najbardziej przejrzysty.

Doświadczenie i kwalifikacje:

Jak wspomniano wcześniej, Twoja oferta jest podobna do Twojego życiorysu i dlatego na pewno będziesz chciał zawrzeć w niej doświadczenia i/lub specjalne umiejętności związane z opieką nad dzieckiem. W jakim wieku dzieci opiekowała się Pani/Panią? Jakiego rodzaju obowiązki miałeś wykonywać? Czy masz jakieś specjalne szkolenia lub certyfikaty dotyczące opieki nad dziećmi (np. kurs dla opiekunów do dzieci, pierwsza pomoc/CPR, ECE, itp.) Staraj się unikać uwzględniania historii pracy, która nie dotyczy opieki nad dziećmi.

Płace/opłaty:

Uwzględnienie oczekiwanej płacy lub stawki może pomóc rodzinom lepiej ocenić, ile może to kosztować, jeśli zdecydują się na zatrudnienie Ciebie. Może to zminimalizować zmarnowane wysiłki i cenny czas (zarówno dla Ciebie, jak i dla rodziny), gdyby nie było ich stać na to, o co prosisz.

Bądź świadomy, że nie chcesz ustalać zbyt wysokich stawek tam, gdzie rodziny po prostu przejdą do następnego profilu, ale również nie chcesz się podważać, jeśli masz duże doświadczenie i kwalifikacje.

Płace są zawsze do negocjacji między Tobą a rodziną, ale wymagane jest, abyś otrzymał przynajmniej płacę minimalną w Twojej prowincji. Oprócz kwalifikacji, stawka może również zależeć od wymagań związanych z pracą (np. liczba/wiek dzieci, obowiązki, godziny pracy itp.).

Szczegóły

Twoja sekcja "Szczegóły dotyczące niani" w Twojej ofercie jest również ważna, aby wypełnić jak najwięcej. Być może już opisałeś większość swoich danych w opisie, ale nadal będziesz chciał sprawdzić jak najwięcej pól, które mają zastosowanie do Ciebie. Im więcej pól wybierzesz w tej sekcji, tym bardziej przeszukiwalna staje się Twoja oferta, gdy mecze prowadzą wyszukiwanie przy użyciu naszych filtrów. Upewnij się tylko, że zaznaczone pola rzeczywiście dotyczą Twoich umiejętności, doświadczenia, preferencji itp.

Zawsze jesteśmy tutaj, aby pomóc!

W Yoopies rozumiemy, że znalezienie idealnej niani lub opiekunki do dziecka może być stresujące. Nie tylko jest to stresujące dla tych, którzy szukają pomocy, ale może być stresujące dla niań szukających pracy, jak również.

Chociaż możemy być samoobsługowym serwisem, wciąż jesteśmy bardzo oddani pomaganiu rodzinom i opiekunom w ich poszukiwaniach dopasowania. Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze obecny i chętnie służy radą naszym potencjalnym i obecnym klientom.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki powyżej pomogą złagodzić ten stres, dadzą Ci pewność siebie, aby stworzyć niesamowity profil i pomogą Ci znaleźć idealną pracę dla niani!

Znajdź teraz pracę jako opiekunka do dzieci!