Loading...
Szukasz pracy?

Bez względu na Twój talent, znajdź idealną pozycję dla Ciebie!

Dowiedz się więcej

Szukasz pracy w dziedzinie opieki domowej? Nic prostszego, wiele rodzin w Warszawie i całej Polsce szuka niezawodnej osoby, która mogłaby im pomóc w codziennym życiu (opieka nad dziećmi, pomoc osobista, korepetycje, sprzątanie i opieka nad zwierzętami). Nasza strona ma teraz 50 000 rodzin czekających na klejnot. Zaloguj się do swojego konta Yoopies, zobacz ogłoszenia w pobliżu i znajdź idealną pracę.

 • Znajdź ogłoszenia rodzin z Warszawy i w całej Polsce

  Znajdź ogłoszenia rodzin z Warszawy i w całej Polsce

  Yoopies, pierwsza platforma, która pozwala na na utworzenie relacji między rodzicami i opiekunami, niańkami, opiekunkami do dzieci, która rozszerza swoją ofertę na wszystkie potrzeby rodziny.
  Yoopies ma wiele rodzin poszukujących ofert dla obu okazjonalna opieka nad dzieckiem, pełnoetatowa niania lub nawet korepetytor by pomóc w zadaniach domowych. Jeśli wolisz kontakt z dorosłymi i osobami starszymi, wiele zatłoczonych rodzin również szukapomocy domowej które mogą pomóc ich starszym krewnym w codziennych zadaniach (czytanie, chodzenie ...).
  Możesz również znaleźć pracę w Yoopies jako gospodyni domowa zarówno dla małych, jak i dużych apartamentów. Wreszcie, coraz więcej rodzin nie ma rozwiązań dla swoich zwierząt domowych, zarówno na spacery z psem, jak i cotygodniowe wizyty kotów podczas wakacji. Możesz także pomóc, tworząc darmowy profil opiekuna zwierząt domowych.

 • Bezpośredni kontakt z pracodawcami

  Bezpośredni kontakt z pracodawcami

  Aby zapisać się na Yoopies, nic prostszego. Po prostu utwórz profil za darmo i podaj swoje umiejętności, dostępności i referencje.
  Możesz utworzyć wiele ogłoszeń w tym samym profilu. Na przykład, jeśli chcesz robić okazjonalną opiekę nad dziećmi na kilka godzin czyszczenia tygodniowo, po prostu utwórz dwia oddzielne ogłoszenia. Jeśli wolisz pracować w firmie jako sprzątaczka biurowa, jest to również możliwe.
  W inny przypadeku, jeśli chcesz dawać cotygodniowe lekcje w nocy i chcesz spędzać czas ze starszymi w czasie wakacji szkolnych, musisz również utworzyć dwia osobne ogłoszenia: jedną jako „opiekun”, a drugą jako „pomoc osobistą”.
  Alternatywnie, jeśli lubisz koty, psy i inne zwierzęta, możesz również utworzyć profil opiekunka zwierząt domowych w naszym obszarze „zwierzęta domowe”.

 • Bezpośrednio negocjujesz swoje wynagrodzenie z rodzinami.

  Bezpośrednio negocjujesz swoje wynagrodzenie z rodzinami.

  W przeciwieństwie do agencji opieki nad dziećmi, firm zajmujących się opieką domową, opiekunów, gospodarstwa domowego i zwierząt domowych, nie musisz wypełniać żadnych dokumentów i możesz swobodnie ustawić płatności. Na Twoim profilu Yoopies poprosi Cię o wypełnienie stawki godzinowej pola. Stawka ta jest ustalana na podstawie wskazówek i można negocjować bezpośrednio z rodzinami w zależności od obciążenia pracą i wymaganej liczby godzin.