Loading...

Znajdź wspaniałą opiekę nad dziećmi, to dziecinne proste!

Znajdź idealną opiekę nad dziećmi. Zarezerwuj online przez Yoopies.

Dowiedz się więcej

Jeśli szukasz profesjonalnego opiekuna domowego, bez względu na to, czy jest to opiekunka w ostatniej chwili, pełno etatowa lub pól etatowa niania lub ktoś, kto opiekuje się Twoim zwierzakiem, nie szukaj dalej. Zaloguj się do yoopies, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat lokalnych specjalistów opieki w Twojej okolicy. Po prostu wpisz swój kod pocztowy, a wymagania i potencjalni kandydaci pojawią się na ekranie, umożliwiając kontakt z nimi za naciśnięciem jednego przycisku.

 • Znajdź baby-sitter w Warszawie lub w skali całego kraju w PL

  Znajdź baby-sitter w Warszawie lub w skali całego kraju w Polska

  Dzięki naszemu wyszukiwaniu wielokryterialnemu łatwo jest znaleźć odpowiedniego specjalistę w zakresie opieki domowej, który zaspokoi potrzeby Twojej rodziny. Wyszukiwania mogą być oparte na dostępności, odległości, doświadczeniu i kwalifikacjach. Możesz także kliknąć na poszczególne profile, aby przeczytać prawdziwe recenzje rodziców i połączyć się z Facebookiem, aby zobaczyć rekomendacje opublikowane przez znajomych.

 • <a href="https://yoopies.fr/nounou">Nanny Search</a>: Yoopies ma doskonałe rozwiązanie

  Nanny Search: Yoopies ma doskonałe rozwiązanie

  Jeśli szukasz kandydata na konkretną rolę - np. opiekuna na tygodniową lekcję baletu Twojego dziecka lub sprzątaczkę na raz w tygodniu , wówczas Yoopies może Ci pomóc. Wystarczy zarejestrować się za darmo i zamieścić ogłoszenie z wymaganiami, aby przyciągnąć odpowiednich kandydatów, z którymi można się skontaktować przez e-mail lub telefon.

 • Godni zaufania opiekunowie do dzieci i nianie

  Godni zaufania opiekunowie do dzieci i nianie

  Yoopies to coś więcej niż tylko strona poświęcona opiece nad dziećmi - może również pomóc w znalezieniu niani lub opiekunki polecanej przez Twoich bliskich przyjaciół. Dzięki integracji z Facebookiem, możesz zobaczyć, który z Twoich znajomych już recenzował opiekunkę do dziecka w Twojej okolicy. Korzystając z Yoopies, rodzice i opiekunki do dzieci mogą tworzyć społeczność i komunikować się ze sobą. Dzięki recenzjom online, ocenom/uwagom rodziców, kwalifikacjom, zdjęciom profilowym i linkowi do Facebooka, Yoopies zmieniła tradycyjną wyszukiwarkę babysitter. Naszym celem jest stworzenie silnej i niezawodnej sieci społecznościowej, ponieważ rozumiemy, że nie możesz mieć swoich dzieci pilnowanych przez byle kogo z ogłoszeniami, które nie odzwierciedlają prawdziwej natury człowieka.

Opieka nad dzieckiem: znajdź dla siebie idealną okazję do pracy!

Rozpocznij!