Loading...
Czas zbudzić uśmiech na twarzy seniorów

Zostań opiekunem!

Dowiedz się więcej

Yoopies pozwala znaleźć pracę za jednym kliknięciem, aby pomóc osobom starszym w ich codziennym życiu.

 • Znajdź pracę pomocy domowej jednym kliknięciem!

  Znajdź pracę pomocy domowej jednym kliknięciem!

  Szukasz pracy towarzyszącej podczas codziennych zadań osoby starszyej? Yoopies pozwala nawiązać kontakt z rodzinami poszukującymi carer. Do Ciebie należy rozmowa bezpośrednio z rodzinami o tym, jakie zadania będą wymagane: zakupy spożywcze, pomoc w łazience. Możesz również pełnić rolę companion w dowolnym momencie tygodnia, w przypadku gdy rodzina nie może zostać zbyt długo lub mieszkać daleko.

 • Skontaktuj się bezpośrednio z osobami szukającymi pomocy w domu.

  Skontaktuj się bezpośrednio z osobami szukającymi pomocy w domu.

  Aby stworzyć profil opieki domowej na Yoopies, nic prostszego. Po prostu wprowadź swoją lokalizację (adres, kod pocztowy lub miasto), utwórz ogłoszenie (wprowadź swoje motywacje) i wypełnij kalendarz dostępności. Zainteresowane rodziny mogą kontaktować się z Tobą telefonicznie lub wiadomością.
  Możesz skontaktować się z pracodawcą bezpośrednio przez wiadomość. Otrzymają wiadomość e-mail z powiadomieniem, że wiadomość czeka na odpowiedź na Yoopies. Rejestracja jest bezpłatna i nie otrzymujemy żadnych prowizji.

 • Swobodnie negocjuj swoje wynagrodzenie.

  Swobodnie negocjuj swoje wynagrodzenie.

  Mniej papierkowej roboty niż w ośrodku pielęgniarskim lub w domu opieki, Yoopies pozwala łatwo zarządzać osobistym profilem wsparcia.
  Jeśli znalazłeś pracę przez określony czas, możesz określić w swoim profilu, że nie jesteś już dostępny. Ponownie dostępny/a? Po prostu reaktywuj konto i skontaktuj się bezpośrednio z rodzinami.