Loading...

Najlepsza opieka dla Twojego najlepszego przyjaciela!

Znajdź idealną opiekunkę dla Twojego pupila. Zarezerwuj online przez Yoopies.

Dowiedz się więcej

Yoopies pomoże Ci łatwo znaleźć pet sittera, poleconego przez twoją rodzinę by pilnować twojego psa, kota lub inne zwierzę domowe.

 • Znajdź pet-sitter dla swojego psa, kota w Warszawie i w całej Polsce

  Znajdź pet-sitter dla swojego psa, kota w Warszawie i w całej Polsce

  Opuszczasz dom na wakacje i nie masz nikogo, kto mógłby rozpieścić twoje zwierzę? Yoopies ma rozwiązanie zatrzymaj swojego psa , kota lub jakiekolwiek zwierzę. Niezależnie od tego, czy chodzi o spacer, opiekę nad psem, pilnowanie psa do późnych godzin w nocy, Yoopies ma wiele profili dostępnych w pobliżu, aby ułatwić Twoje życie. Twój opiekun zwierząt domowych może przenieść się do twojego domu lub trzymać zwierzę w szoim domu. Wybór odpowiedniego rozwiązani należy do Ciebie.

  Jeśli potrzebujesz cat-sitter lub dog-sitterki w nagłych wypadkach, spaceru lub wizyty w celu sprawdzenia czy czy wszystko jest w porządku, Yoopies ma zaufane profile.

 • Alternatywą dla psich rent: zaufana opiekunka do zwierząt domowych polecana przez Twoich przyjaciół.

  Alternatywą dla psich rent: zaufana opiekunka do zwierząt domowych polecana przez Twoich przyjaciół.

  Zaufanie komuś, kto zajmie się Twoim zwierzęciem nie jest łatwe. Yoopies daje Ci dostęp do opinii i rekomendacji innych właścicieli psów, kotów i innych zwierząt domowych. Yoopies jest czymś więcej niż tylko platformą matchmakingową, jest społecznością rodzin pomagającą sobie nawzajem. Z Facebook, można zobaczyć, kto w Twojej sieci już polecił opiekunkę do zwierząt.
  Możesz więc znaleźć godnych zaufania ludzi korzystających z naszego serwisu. Nie są pobierane żadne opłaty ani prowizje od agencji, natychmiastowy kontakt z profilami w Twojej okolicy.

 • Skontaktuj się bezpośrednio z pet-sitterem.

  Skontaktuj się bezpośrednio z pet-sitterem.

  W przeciwieństwie do pensjonatu dla kotów, Yoopies nie otrzymuje prowizji i jest znacznie tańszy. Ponadto nie należy się spodziewać żadnych formalności. Wystarczy utworzyć profil za pomocą kilku kliknięć i wskazać swoje potrzeby.
  Kontakt z opiekunami zwierząt domowych nie mógł być prostszy. Wystarczy wybrać profil, który Cię interesuje i skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Twoje zwierzę będzie rozpieszczone i szczęśliwsze niż w pensjonacie. Nie czekaj, dołącz do Yoopies!

Opieka nad zwierzętami: znajdź dla siebie idealną okazję do pracy!

Rozpocznij!