Loading...
Chcesz przekazać swoją wiedzę?

Zostań korepetytorem

Dowiedz się więcej

Yoopies pozwala łatwo znaleźć pracę korepetytora.
Strona jest całkowicie bezpłatna i pozwala na wyszukiwanie wśród kilku ogłoszeń w pobliżu.

 • Znajdź pracę korepetytora za pomocą jednego kliknięcia!

  Znajdź pracę korepetytora za pomocą jednego kliknięcia!

  Szukasz dodatkowego dochodu i uwielbiasz nauczać? Yoopies pozwala Ci stworzyć darmowy profil jako korepetytor. Praca jako korepetytor matematyki french, biologii, angielskiego russian, arabskiego czy też chińskiego jest dostępna na Yoopies. Żadnej papierkowej roboty, stwórz profil w kilku kliknięciach. Ten profil działa jak prawdziwa witryna, która pozwala dzielić się swoimi motywacjami i doświadczeniami. Dzięki naszemu kalendarzowi dostępności, możesz łatwo wskazać, jakie są Twoje dostępne godziny. Wszystko po to, abyś mógł znaleźć pracę na zamówienie i w pełni zgodną z Twoim harmonogramem.

 • Grasz na instrumencie muzycznym? Podziel się swoją pasją na Yoopies w Warszawie i w całej Polsce!

  Grasz na instrumencie muzycznym? Podziel się swoją pasją na Yoopies w Warszawie i w całej Polsce!

  Chcesz podzielić się swoją pasją do muzyki poprzez nauczanie?
  Wiele ogłoszeń osób poszukujących korepetytora w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i w całej Polsce czeka na odpowiedź. Na Yoopies można znaleźć profile do nauki to play the piano, gitary lub perkusji bez chodzenia do szkoły muzycznej. Nie czekaj, aby przekazać swoją pasję do gry na instrumencie muzycznym i dołącz do społeczności Yoopies. Yoopies nie otrzymuje żadnej prowizji. Możesz swobodnie rozmawiać z ludźmi o swoim wynagrodzeniu

 • Skontaktuj się bezpośrednio z osobami poszukującymi korepetytora.

  Skontaktuj się bezpośrednio z osobami poszukującymi korepetytora.

  Aby utworzyć profil na Yoopies, nic prostszego. Po prostu wpisz swoją lokalizację (adres ulicy, kod pocztowy lub miasto), utwórz ogłoszenie (wprowadź swoje motywacje) i wypełnij kalendarz dostępności. Zainteresowane rodziny mogą skontaktować się z Tobą telefonicznie lub za pomocą wiadomości.
  Możesz również wysłać wiadomość do pracodawców. Otrzymają e-mail informujący ich, że wiadomość czeka na odpowiedź na Yoopies.