Loading...
Opiekunki do dzieci, babysitterki, nianie...

Znajdź lokalnych rodziców, to dziecinne proste!

Dowiedz się więcej

Yoopies sprawia, że szukanie pracy jako opiekunka do dziecka lub au pair jest o wiele łatwiejsze.
Strona jest całkowicie bezpłatna i pozwala spojrzeć przez więcej niż 1 770 profile babysittingowe w pobliżu Ciebie. Ponadto, dzięki Yoopies, opiekunki do dzieci mogą wygrywać prezenty co miesiąc.

 • Znajdź oferty opieki nad dziećmi na całym świecie Polska

  Znajdź oferty opieki nad dziećmi na całym świecie Polska

  Szukasz opiekunki do dziecka, nianii lub pracy jako opiekunka do dziecka? Z Yoopies będziesz w stanie uzupełnić swój profil wraz z dostępnością, kwalifikacjami i dyplomami, abyś mógł szybko znaleźć swoją doskonałą rolę! Jesteś dostępny tylko w ciągu tygodnia, w nocy, po zakończeniu nauki w szkole lub może jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin jako wykwalifikowana opiekunka do dziecka? Na naszej platformie łatwo znajdziesz rodzinę, która odpowiada Twojej dostępności! Zalecamy, abyś przeglądał i odpowiadał na jak najwięcej profili rodzinnych (jest ponad 1 770 pracy). Nie zapomnij podać jak najwięcej szczegółów na temat swojego doświadczenia, kwalifikacji i dodać referencje. Możesz również dołączyć swoje dyplomy/certyfikaty, jesteś opiekunką do dziecka, jesteś dwujęzyczny, sprawdzany przez DBS, czy nawet certyfikowany jako pierwsza pomoc!

 • Porozmawiaj z rodzinami i ustal własne stawki bez prowizji

  Porozmawiaj z rodzinami i ustal własne stawki bez prowizji

  W przeciwieństwie do opiekunki do dziecka lub agencji opiekuńczej, Yoopies nie otrzymuje żadnych opłat między opiekunami do dziecka a rodzicami. Jako opiekunka do dziecka to w Twoim imieniu jest negocjowanie z rodziną ceny opieki nad dzieckiem lub pensji opiekunki do dziecka. Yoopies po prostu pyta Cię, jako przybliżony przewodnik, twoją minimalną cenę za godzinę jako opiekunka do dziecka, lub miesięczną pensję jako opiekunka do dziecka. To pozwala rodzicom szukać niani z określonymi kryteriami wynagrodzenia. Skonsultuj się z naszym FAQ, aby dowiedzieć się o regularnych cenach minimalnych lub aktualnym wynagrodzeniu opiekunki do dziecka. Aby zwiększyć szanse na to, że zostaniesz zatrudniony do opieki nad dziećmi, radzimy, abyś posiadał certyfikat opiekunki do dziecka. Następnie sprawdzamy Twój adres i numer telefonu, tożsamość i dyplomy, dzięki czemu możemy dodać etykietę do Twojego profilu: "certyfikowana opiekunka do dziecka".

 • Znajdź harmonogram opieki nad dziećmi, który pasuje do Twojego harmonogramu

  Znajdź harmonogram opieki nad dziećmi, który pasuje do Twojego harmonogramu

  Niezależnie od tego, czy jesteś niania w Warszawie, opiekunką do dziecka w Krakowie, opiekunką do dziecka w Łodzi, czy też szukasz opiekunki do dzieci w całej Polsce, Yoopies ma odpowiedź. Yoopies wprowadza innowacje i oferuje Ci stronę internetową poświęconą opiekunkom do dzieci i niańkom całkowicie za darmo! Im bardziej Twój profil jest ukończony, tym więcej zdobywasz punktów, które co miesiąc pozwalają Ci wygrywać prezenty. Masz trzy możliwości zdobywania punktów: zaproś swoją opiekunkę lub nianie do przyjaciół na Yoopies; zapytaj o rodzinę, w której już pilnowałas/łes ich dzieci, aby Cię ocenili i dodawali opinię o Tobie i twojej pracy tak często, jak to możliwe. Jeśli znajdziesz pracę opiekunki (na przykład jako opiekunka do dziecka po szkole) zaktualizuj swój kalendarz. Możesz również zaznaczyć, że nie jesteś już w ogóle dostępny/a, jeśli nie możesz już dłużej opiekować się dziećmi. Po dziś dzień ponad 30 opiekunek do dzieci, niań i au pair zaufało Yoopies. Więc nie czekaj już dłużej i zarejestruj się na Yoopies, aby szybko znaleźć opiekunkę nad Twoimi dziećmi w pobliżu Twojego domu.