Loading...
Masz talent do organizacji?

Znajdź pracę za pomocą jednego kliknięcia!

Dowiedz się więcej

Yoopies pozwala łatwo znaleźć pracę sprzątaczki lub osobę sprzątającą biura

 • Znajdź za pomocą jednego kliknięcia osobę zajmującą się gospodarstwem domowym lub sprzątaczkę biurową!

  Znajdź za pomocą jednego kliknięcia osobę zajmującą się gospodarstwem domowym lub sprzątaczkę biurową!

  Szukasz ogłoszeń gosposi zgodnych z Twoim harmonogramem?
  Yoopies pozwala na stworzenie darmowego pełnego profilu dla cleaner lub pracownika sprzątającego w biurze. Możesz utworzyć profil za pomocą kilku kliknięć. Profil ten pozwala na dzielenie się swoimi motywacjami i doświadczeniami domowymi. Możesz również skontaktować się z rodzinami poprzez wiadomość. Otrzymają oni wiadomość e-mail wskazującą, że Twoja wiadomość czeka na odpowiedź na Yoopies.

 • Praca sprzątaczki zgodna z Twoim harmonogramem i gdzie chcesz: warszawa i cała Polska

  Praca sprzątaczki zgodna z Twoim harmonogramem i gdzie chcesz: warszawa i cała Polska

  Niezależnie od tego, czy jesteś pokojówką, czy też "%maid%">pozorcą biurowym w Łodzi, Warszawie czy Białystoku, asystenci opieki domowej na Yoopies są w całej Polsce.
  Zorganizuj swój profil. Jeśli jesteś niedostępny przez krótki lub nawet długi okres czasu, możesz umieścić ogłoszenie na przerwie. Dostępne ponownie? Możesz reaktywować ogłoszenie jednym kliknięciem. To od Ciebie zależy, jak zorganizować swój harmonogram.

 • Skontaktuj się bezpośrednio z osobami poszukującymi osób sprzątających

  Skontaktuj się bezpośrednio z osobami poszukującymi osób sprzątających

  Aby utworzyć profil na Yoopies, nic prostszego. Po prostu wpisz swoją lokalizację (adres ulicy, kod pocztowy lub miasto), utwórz ogłoszenie (wprowadź swoje motywacje) i wypełnij kalendarz dostępności. Rodziny lub zainteresowane firmy mogą skontaktować się z Tobą telefonicznie lub za pomocą wiadomości.
  Możesz również wysyłać wiadomości do pracodawców. W tym wypadku trzymają oni wiadomość e-mail z informacją, że na Yoopies czeka na odpowiedź.