Loading...

Czysty dom to szczęśliwy dom

Znajdź idealną pomoc w domu. Zarezerwuj online przez Yoopies.

Dowiedz się więcej

Yoopies pozwala w łatwy sposób znaleźć w pobliżu niezawodną gosposię lub osobę sprzatająco blisko Ciebie

 • Znajdź niezawodną sprzątaczkę w pobliżu siebie.

  Znajdź niezawodną sprzątaczkę w pobliżu siebie.

  Nie masz czasu lub po prostu nie masz ochoty posprzątać domu, Yoopies ma rozwiązanie, które ułatwi Ci codzienne życie. Dzięki geograficznym badaniom lokalizacji łączącym wiele kryteriów, znajdź reliable gospodyni w pobliżu. Yoopies pozwala na tworzenie niestandardowych usług za pomocą kilku kliknięć, a tym samym unikanie rodzinnych scen. Niezależnie od tego, czy chodzi o cotygodniowe sprzątanie, codzienne sprzątanie, czy co miesiąc, od Ciebie zależy, jakie cechy oczekujesz w następnej pomocy domowej.

 • Znajdź osobę do czyszczenia biura Twojej firmy: Yoopis ma rozwiązanie.

  Znajdź osobę do czyszczenia biura Twojej firmy: Yoopis ma rozwiązanie.

  Szukasz osoby do sprzątania w Twojej firmie? Yoopies ma rozwiązanie przyszłości office cleaner.

  Z Yoopies nie ma potrzeby przechodzenia przez firmę sprzątającą. Nasz serwis pozwala na odnalezienie idealnego profilu dzięki lokalizacji geograficznej integrującym wiele kryteriów. Nie należy oczekiwać żadnych opłat ani prowizji od agencji. Możesz ustalić swobodnie z osobą wynagrodzenie.

 • Skontaktuj się bezpośrednio ze sprzątaczkami w pobliżu Ciebie.

  Skontaktuj się bezpośrednio ze sprzątaczkami w pobliżu Ciebie.

  Powierzenie komuś kluczy do mieszkania nie jest łatwe. Dlatego też Yoopies daje Ci również dostęp do opinii i rekomendacji innych pracowników sprzątających w domach oraz w biurach. Yoopies jest czymś więcej niż tylko platformą matchmakingową, jest to społeczność rodzin pomagających sobie nawzajem. Z Facebook, można zobaczyć, kto w Twojej sieci już polecił gospodyni.

  Aby skontaktować się z firmami sprzątaczkami, nic prostszego. Wystarczy wybrać profil, który Cię interesuje, możesz skontaktować się telefonicznie lub listownie. Osoba ta otrzyma wiadomość e-mail z informacją, że na Yoopies czeka na odpowiedź na nową wiadomość.

Sprzątanie: znajdź dla siebie idealną okazję do pracy!

Rozpocznij!