Loading...

Korepetytorzy, którzy zwracają uwagę, a nie wklejają uwage!

Znajdź idealnego nauczyciela. Zarezerwuj online. Yoopies dba o wszystko.

Dowiedz się więcej

Yoopies pozwala łatwo znaleźć korepetytora szkolnego lub nawet nauczyciela by podjać lub poprawić naukę języka lub instrumentu muzycznego w Warszawie i całej Polsce.

 • Znajdź kompetentnego opiekuna dla swoich dzieci w jednym kliknięciu.

  Znajdź kompetentnego opiekuna dla swoich dzieci w jednym kliknięciu.

  Twoje dziecko ma problemy w szkole i potrzebuje korepetycji lub pomocy domowej? Yoopies tworzą usługę pomocy domowej, aby zapewnić sukces dzieciom.
  Lekcje z ekonomii, filozofii, historii, geografii, francuskiego, matematyki, fizyka, chemia, Yoopies oferuje szeroki zakres tematów.
  Od Ciebie zależy, jak często chcesz, aby zajęcia odbywały się. Zajęcia wieczorne, weekendy, okazjonalnie, regularnie lub na kurs odświeżający podczas wakacji szkolnych, wszystko jest możliwe z Yoopies.

 • Trudności w nauce idiomu lub chęć nauki nowego języka obcego lub instrumentu muzycznego: Yoopies ma rozwiązanie w całej Polsce.

  Trudności w nauce idiomu lub chęć nauki nowego języka obcego lub instrumentu muzycznego: Yoopies ma rozwiązanie w całej Polsce.

  Czy masz trudności w nauce języka obcego zajęcia z angielskiego hiszpański, niemiecki) lub masz ochotę nauczyć się nowego języka obcego, Yoopies ma rozwiązanie.
  Przeglądaj profile licznych korepetytorów, nauczycieli i uczniów mieszkających w Twojej okolicy.

  Chcesz nauczyć się gry na pianinie, gitarze lub perkusji bez płacenia ceny szkoły muzycznej? Yoopies oferuje ogłoszenia od zapalonych muzyków w pobliżu Ciebie. Nie czekaj, aby zacząć i stworzyć swój profil na naszej stronie.

 • Skontaktuj się bezpośrednio z korepetytorami.

  Skontaktuj się bezpośrednio z korepetytorami.

  Pedagogika nie jest darem dla wszystkich. Dlatego Yoopies daje również dostęp do opinii i rekomendacji innych rodziców dzieci lub tych, którzy znaleźli swojego korepetytora na Yoopies. Yoopies jest czymś więcej niż tylko platformą matchmakingową, jest wspólnotą rodzin, które pomagają sobie nawzajem. Dzięki Facebookowi możesz zobaczyć, kto w Twojej sieci już polecił profil. Ponadto, nie ma opłat agencyjnych lub prowizji należy się spodziewać. Wynagrodzenie ustalasz swobodnie z daną osobą.
  Aby skontaktować się z poszczególnymi osobami, nic prostszego. Wystarczy wybrać profil, który Cię interesuje i skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Osoba ta otrzyma wiadomość e-mail z powiadomieniem, że na Yoopies czeka na odpowiedź.

Korepetycje: znajdź dla siebie idealną okazję do pracy!

Rozpocznij!