Loading...
Miłośnik zwierząt?

Znajdź w pobliżu siebie pracę opiekuna zwierząt domowych!

Dowiedz się więcej

Yoopies pozwala łatwo znaleźć pracę pet-sittera do pilnowania psa, kota lub innych zwierząt. Strona jest całkowicie bezpłatna i pozwala na wyszukiwanie pomiędzy kilkoma ogłoszeniami dla kotów lub psów, którzy są blisko Ciebie.

 • Znajdź pracę pet-sittera w jednym kliknięciu!

  Znajdź pracę pet-sittera w jednym kliknięciu!

  Szukasz dodatkowy dochód? Lubisz zwierzęta domowe? Yoopies pozwala na stworzenie darmowego pełnego profilu pet- sittera.
  Jesteś dostępny w czasie wakacji szkolnych? A może tylko w dzień lub wieczorem i w weekendy? Niezależnie od tego, szybko znajdziesz właściciela zwierzęcia szukającego wiarygodnej osoby do opieki nad psem, kotem.
  .

  Profil można utworzyć za pomocą kilku kliknięć. Profil ten pozwala Ci dzielić się swoimi motywacjami i doświadczeniami. Możesz również skontaktować się z właścicielami zwierząt w Twojej okolicy bezpośrednio poprzez wyszukiwarkę opartą na lokalizacji. Wszystko zależy od Ciebie, jak zorganizować swój harmonogram.

 • Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielami psów.

  Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielami psów.

  Yoopies nie otrzymuje prowizji w odróżnieniu od pensjonatu dla psów lub hotelu dla kotów.
  Aby skontaktować się z właścicielem, nic prostszego. Wystarczy wybrać profil, który Cię interesuje i skontaktować się z nimi bezpośrednio poprzez wiadomość. Nie czekaj, aby rozpieszczać twoje zwierzęta i zarejestruj się jednym kliknięciem na Yoopies.

 • Praca pet-sittera, która pasuje do Twojego harmonogramu.

  Praca pet-sittera, która pasuje do Twojego harmonogramu.

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz opiekuna do Twojego pieska, czy opiekuna dla kota w Warszawie, Krakowie czy Łodzi, ludzie szukają pet-sitterów na Yoopies w całej Polsce. Ty organizujesz swój profil. Jeśli jesteś niedostępny przez krótki lub nawet długi okres czasu, możesz oznajmić na ogłoszeniu, że jesteś chwilowo niedostępny. Dostępny ponownie? Możesz reaktywować ogłoszenie jednym kliknięciem.